LEKCJA W KINIE 1 grudnia 2022 r. uczniowie klas 0-3 uczestniczyli w multimedialnej lekcji pt: „Więc chodź, narysuj mój świat – jak powstają filmy animowane”, która odbyła się w Grójeckim Ośrodku Kultury. Dzieci podczas lekcji dowiedziały się, jak powstawały pierwsze filmy animowane i jak tworzy się je dziś. Odkryły na czym polega praca animatora i […]
