W dniu 13 stycznia 2025 roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia prowadzone były przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach. Głównym celem spotkania było przypomnienie procedur z zakresu udzielania pierwszej pomocy i praktyczne działania na fantomie oraz defibrylatorze AED. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji […]
