W mikołajkowe przedpołudnie delegacja naszej szkoły z Panią Dyrektor na czele pojechała na rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Ortograficznego do PSP im. Marii Konopnickiej w Olkowicach. W konkursie brali udział uczniowie wyłonieni w trakcie eliminacji szkolnych. Byli to: Weronika Walkiewicz, Amelia Grządkowska, Hubert Piasecki, Łukasz Marut, Jakub Grządkowski i Gabriela Chrabałowska. Niezmiernie miło nam ogłosić, że wśród […]
