Dnia 4 października na Stadionie Miejskim w Białobrzegach uczennice klasy 7 i 8 wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej. Dziewczęta starały się grać jak najlepiej i ostatecznie reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce. Zwycięskim drużynom, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Powiatu Białobrzeskiego – Pani Grażyna Wieteska wręczyła dyplomy i puchary. Skład drużyny: […]
