W czwartek, 9 maja uczniowie kl. 0 – III pod opieką nauczycieli wyjechali na wycieczkę do Warszawy. Pobyt w stolicy rozpoczął się od zwiedzenia Ogrodów Łazienek Królewskich. Podczas długiego spaceru alejkami wśród drzew, krzewów i kwiatów uczniowie obserwowali przyrodę oraz podziwiali perły europejskiej architektury np. Pałac na Wyspie, Amfiteatr. Z Łazienek Królewskich udaliśmy się do […]
