W dniu 1 marca realizując założenia programu ,,Źródła energii elektrycznej’’ uczniowie klasy II uczestniczyli w spotkaniu edukacyjnym z doświadczonym elektrykiem panem Konradem Zychem. Celem spotkania było wyjaśnienie, przedstawienie zagrożeń wynikających z przebywania w pobliżu urządzeń i instalacji energetycznych stanowiących zagrożenie oraz poszerzenie informacji o odnawialnych źródłach energii. Dzieci miały możliwość zobaczyć jak wyglądają przewody elektryczne […]
