13 lutego 2026r. zostały ogłoszone wyniki szkolnego konkursu fotograficznego, którego celem było rozwijanie umiejętności obserwacji przyrody, wrażliwości estetycznej oraz rozwijanie zainteresowania fotografowaniem. W konkursie wzięło udział 18 uczniów. Jury wyłoniło następujących zwycięzców: Kategoria wiekowa kl. 0-III: I miejsce – Blanka Zych II miejsce – Agata Łukasiak III miejsce – Gabriela Bąba Wyróżnienie: Kacper Starczewski Aleksander […]
