Ledwie wróciliśmy do szkoły po kilku miesiącach nieobecności, a tu taka radość  – Dzień Dziecka. Tegoroczne święto wszystkich dzieci rozpoczęła Pani dyrektor od powitania i życzeń dla tych mniejszych i większych dzieci. Nareszcie mogliśmy być wszyscy razem. Nie on-line, nie hybrydowo ale na żywo i w szkole. Pogoda jakby wiedziała, że jest niezbędna do tego abyśmy się świetnie bawili. Cały dzień był na wesoło, poświęcony grom i zabawom. Przedszkolaki i uczniowie klas I-III z zaangażowaniem brali udział w konkurencjach sportowych, zabawach ruchowych przy muzyce oraz  malowaniu farbami. Uczniowie klas IV- VIII po wspólnej rozgrzewce przeprowadzonej przez nauczyciela wychowania fizycznego przystąpili do międzyklasowych rozgrywek piłki nożnej. W tym dniu wszyscy pamiętając, że najważniejsza jest dobra zabawa w duchu zdrowej rywalizacji byli zwycięzcami. Rada Rodziców tego dnia ufundowała dla wszystkich kiełbaski z grilla, a zdrowe soki owocowe pozwoliły zregenerować siły po sportowym wysiłku.
         Wspólnie spędzony czas był okazją do rozmów i radości z tego powodu, że znów jesteśmy razem po miesiącach rozłąki i odosobnienia.
         Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji tego wspaniałego święta. Zaprzyjaźnionym Darczyńcom dziękujemy za soki, napoje i pieczywo.

Kategoria: Aktualności