Uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy ósmej było wyjątkowym momentem, pełnym wzruszeń i podsumowań. Absolwenci odebrali świadectwa, kończąc ważny etap swojej edukacji.
Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody.
Stypendium Wójta Gminy Promna, Pana Wojciecha Nowaka za wyróżniające wyniki w nauce w ramach „Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół, będących absolwentami szkół dla których organem prowadzącym jest Gmina Promna” wręczyła Sekretarz Gminy Promna Pani Monika Misztal. Otrzymali je: Gabriela Chrabałowska, Milena Moranowicz, Agata Pośnik.
Podczas uroczystości uczniowie z dumą zatańczyli poloneza, a następnie podziękowali nauczycielom i rodzicom za wsparcie, życzliwość oraz wspólnie spędzone lata.
Na zakończenie zaprezentowali krótkie przedstawienie, które spotkało się z ciepłym przyjęciem zgromadzonych gości.
Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia, wielu sukcesów oraz spełnienia marzeń na dalszej drodze edukacji.














































