W piątek 26 czerwca 2026 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kierzkowskiego w Promnie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Podczas akademii pani dyrektor Beata Radecka wręczyła nagrody i dyplomy uczniom, którzy z wyróżnieniem ukończyli ten rok szkolny.
Nagrodę Starosty Powiatu Białobrzeskiego, Pana Sylwestra Korgula dla najlepszej uczennicy w roku szkolnym 2025/2026 zdobyła Nikola Ostrowska.
Pani Dyrektor przekazała również podziękowania dla rodziców.
Po części oficjalnej uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami, od których otrzymali upragnione świadectwa.
Dziękujemy całej naszej Społeczności: Rodzicom za wsparcie, zaufanie i współpracę, Gronu Pedagogicznemu za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształcenie właściwych postaw naszej młodzieży.
Wszystkim życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji. Niech będą one pełne wielu niezapomnianych wrażeń, fantastycznych przygód i spotkań z interesującymi ludźmi.
Do zobaczenia we wrześniu!
Kategoria: Aktualności