Dnia 25 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2020/2021.

Pani Dyrektor Beata Radecka podziękowała całej społeczności szkolnej za całoroczną pracę:

Drodzy Uczniowie!
Za Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Gratuluję Wam wszystkim!!! A szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Dziękuję Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Przed Wami wakacje, czas zasłużonego wypoczynku. Pamiętajcie jednak, że ten czas radosnej swobody i zabawy nie zwalnia Was z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo. A zatem proszę, bądźcie rozważni i ostrożni!

Szanowni Rodzice!
Chciałbym również Wam podziękować za współpracę, za wszelkie działania wspierające naszą szkołę, za zrozumienie oraz zaangażowanie w naukę zdalną. Wszystkim Rodzicom, na czele z Radą Rodziców szkoły, ogromnie dziękuję.
Dziękuję  Państwu Drodzy Rodzice, za wytrwałość, za  Wasze wsparcie w tak trudnym czasie. Wszyscy wspólnie musieliśmy się zapoznać i przyzwyczaić  do nowego sposobu przekazywania wiedzy i uczenia się. Przez wiele tygodni z entuzjazmem, zapałem i poświęceniem zrobiliście Państwo dla swoich dzieci tyle, ile nikt inny by nie zrobił. Potrafiliście pogodzić  obowiązki własne z obowiązkami swoich dzieci. Za to przekazuję Państwu wyrazy szacunku, uznania i  serdeczne podziękowania.

Dziękuję także Gronu Pedagogicznemu  za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw naszych uczniów. Z różnych powodów nie był to dla nas łatwy rok. Tym bardziej dziękuję więc Wam za podejmowany w codziennej pracy wysiłek. Dziękuję za to, że dbacie zarówno o edukację naszych wychowanków, jak też o ich bezpieczeństwo. Dziękuję za wszelkie podejmowane inicjatywy, także te mniej zauważalne ale składające się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły.

Podziękowania składam również Pracownikom  Szkoły  za  dbałość  o bezpieczeństwo nas wszystkich w trudnym okresie.

Z rąk Pani Dyrektor nagrody i dyplomy za szczególne osiągnięcia w dziedzinie edukacji odebrali najlepsi uczniowie. Do Rodziców zaś skierowano listy gratulacyjne wyrażając tym samym uznanie i szacunek za ich wychowanie.

Stypendium Wójta Gminy Promna, Wojciecha Nowaka w ramach „Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół, będących absolwentami szkół dla których organem prowadzącym jest Gmina Promna” za wyróżniające wyniki w nauce wręczyła Sekretarz Gminy Promna Pani Monika Bandura. Otrzymali je: Mateusz Danielewicz, Jakub Gostkowski i Mateusz Syta.

Nagrody Starosty dla najlepszych uczniów w roku szkolnym 2020/2021 zdobyli Bartłomiej Danielewicz i Kacper Pośnik.

Po raz ostatni szkolny dzwonek zadźwięczał dla uczniów klasy VIII.
W gronie nauczycieli, swoich najbliższych oraz młodszych kolegów pożegnali się ze szkolnymi murami.
Uczniowie klasy ósmej złożyli podziękowania Pani Dyrektor, wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Szkoły oraz Rodzicom za wysiłek jaki włożyli w ich wychowanie i nauczanie.

Wszystkim naszym uczniom życzymy udanego i spokojnego wypoczynku. Ósmoklasistom samych sukcesów w kolejnych etapach nauki. Odpoczywajcie bezpiecznie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy.
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Kategoria: Aktualności